RUSIJA: ką dar bus uždrausta importuoti į Rusiją?

RUSIJA: ką dar bus uždrausta importuoti į Rusiją?

RUSIJA: ką dar bus uždrausta importuoti į Rusiją?

Birželio 24–ąją Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė dar metams pratęsti tam tikrų žemės ūkio žaliavų, produktų ir maisto prekių importo draudimą į Rusiją iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ir Europos Sąjungos šalių.

Draudimas galioja iki 2016 m. rugpjūčio 5 dienos, todėl iki tol vežėjai neturės galimybės eksportuoti produkcijos iš ES į Rusiją.

Rusijos premjeras Dimitrijus Medvedevas patvirtino nepakitusį nuo praeitų metų sąrašą šalių, kurioms taikomas draudimas. Vis dėlto draudžiama įvežti ne visus produktus. Į draudžiamų produktų sąrašą neįeina aviena, mėsos, žuvies, vaisių ir daržovių konservai, duona, makaronai, miltai, kava, arbata, grūdai, konditerijos gaminiai, šokoladas, kakavos gaminiai, cukrus, alkoholis bei tabakas.

Kaip ir iki šiol įvežti į Rusijos Federacijos teritoriją negalima mėsos (jautienos, kiaulienos ir paukštienos), žuvies ir jūros gėrybių, pieno produktų, vaisių, riešutų ir kitų produktų.

Visgi manoma, kad draudžiamų maisto prekių sąrašą Rusija dar peržiūrės ir iš sąrašo išbrauks jūros gėrybes, tačiau tarsi kompensuodama tai, griežčiau tikrins ir kontroliuos pieno ir jo produktų be laktozės importavimą bei visai uždraus šiuo metu dar galimus konditerijos gaminius.

Rekomenduojame
Rusija ketina apmokestinti per 50 tūkst. km kelių
Rusija nepriims lenkiško sūrio
Krovinių srautai iš Europos į Rusiją

Tags: ,

Jūsų komentaras