Paskirtas „Linavos“ generalinis sekretorius

Paskirtas „Linavos“ generalinis sekretorius

Paskirtas „Linavos“ generalinis sekretorius

Asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdyje buvo ne tik aptartas buhalterinės apskaitos optimizavimo klausimas, bet ir išrinktas naujasis generalinis sekretorius. Šios pareigos patikėtos Vytautui Milėnui.

Posėdyje analizuotos organizacijos „Ernst&Young“, kuri yra atsakinga už Asociacijos buhalterinę apskaitą, ataskaitos, iliustruojančios finansinę pirmų septynių šių metų mėnesių situaciją ir liepos mėn. pinigų judėjimo kryptis. Nustatyta, kad nors TIR knygelių pardavimai yra mažesni už išsikeltus tikslus, tačiau bendri 7 mėn. finansiniai rodikliai yra teigiami. Šiai dienai didžiausias išlaidas sudaro pinigai, skiriami darbo užmokesčiui.

Asociacijoje „Linava“ atsiskaitymo ir žmogiškųjų išteklių valdymo sistemos nėra suderintos tarpusavyje, o tai lemia papildomas laiko sąnaudas pildant ir apskaitant tabelius, išvykas, o tokie reiškiniai sukelia netikslų apskaitos vedimą bei išprovokuoja klaidas. Galiausiai priimtas sprendimas, kad reikalingos derybos dėl naujos buhalterinės sistemos diegimo.

Posėdyje taip pat buvo patvirtinta Vytauto Milėno kandidatūra. Naujasis asociacijos generalinis sekretorius neslėpė entuziazmo ir didelių lūkesčių: „Tikiuosi kartu dirbti išvien, neketinu daryti jokių pažeidimų, ieškosiu sprendimų, kurie vežėjams bus geriausi,“ – po rezultatų paskelbimo kalbėjo naujasis sekretorius. Sėkmės naujajam sekretoriui linkėjo ir Asociacijos prezidentas Erlandas Mikėnas. Ano jo, svarbiausias uždavinys yra rasti naują ir tinkamą Asociacijai sekretoriato veiklos planą.

Rekomenduojame
Nuo lapkričio 1-osios privalomos naujos saugos sistemos vilkikuose
LINAVA po daugybės metų turi kitą prezidentą – juo išrinktas Erlandas Mikėnas
Vežėjai atranda muitinės garanto naudą

Tags: ,

Jūsų komentaras