Logistų projektas sužavėjo Lietuvą

Lietuvos Nepriklausomybės aktas, nuvyks į 100 skirtingų vietovių

Lietuvos Nepriklausomybės aktas, nuvyks į 100 skirtingų vietovių

Lietuvos vežėjai visada pasižymėjo ypatingu sumanumu – tarptautinio masto projektų kūrimas jiems yra tarsi kasdieninė duona. Po to, kai Vokietijoje buvo rastas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, Lietuvos vežėjų sąjunga iškart prakalbo apie analogų neturintį, grandiozinį gabenimo projektą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.

Šio projekto iniciatorius yra logistikos bendrovės „Simatra“ vadovas Sigitas Žilius. Jis, sulaukęs pritarimo iš įtakingų šalies institucijų ir privačių bendrovių, rengia projektą, kurį patvirtinus valstybiniu lygmeniu, Aktas specialiu vilkiku bus pargabentas į Lietuvą.

Tai būtų istorinis įvykis dar ir dėl to, kad pagal projekto gaires, tikimasi, jog šį svarbų šaliai dokumentą galės pamatyti daugumos Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų gyventojai. Planuojama, kad pavyks nuvykti į 100 skirtingų vietovių, kuriose sustos specialiai tokiam gabenimui pritaikytas vilkikas.

S. Žilius sako, kad apie transporto priemonę jau galvojama, ji, tikėtina, bus nuomojama iš užsienio bendrovės, mat turės palaikyti atitinkamą temperatūrinį režimą, turėti specialią gaimybę ekspozicijai. Šiai logistikos specialistų sugalvotai iniciatyvai pritaria ir draudimo bendrovės, ir Krašto apsaugos savanorių pajėgos, ir degalų tiekėjai. Dabar dėliojamas maršrutas ir bandoma suderinti technines sąlygas bei numatyti galimybes.

Rekomenduojame
Požiūris į racionalų vairavimą pasikeitė iš esmės
Naujo Rusijos ir Baltarusijos sienos kirtimo režimo poveikis Lietuvos vežėjams
Požiūris į racionalų vairavimą pasikeitė iš esmės

Tags: ,

Jūsų komentaras