Krovinių gabenimas į Prancūziją

Krovinių gabenimas į Prancūziją

Krovinių gabenimas į Prancūziją

Tarptautinės krovinių ir transporto biržos vienbalsiai, tarsi susitarusios, jau kurį laiką kalba apie tai, kad krovinių srautai iš Prancūzijos, Belgijos ir Olandijos į kitas Europos šalis nuolat auga. Daugėjant užsakymų šiomis kryptimis, vežėjams vis aktualesnis tampa mokesčių už kelius klausimas. Mokamų kelių sąrašus Prancūzijoje jau 2014 m. sausio 1 d. papildys „Ecotax“ mokestis, taikomas gabenant krovinius nacionaliniais Prancūzijos keliais.

Šis mokestis bus taikomas ne tik nacionaliniuose keliuose, bet ir kai kuriuose krašto keliuose ir autostradų atkarpose krovininiams automobiliams per 3,5 t.

Vežėjai jau dabar pradeda galvoti apie tai, kaip paprasčiau ir greičiau reiks sumokėti visus privalomus mokesčius Prancūzijos keliuose. Kaip viena iš galimybių pateikiamas pasiūlymas už viską atsiskaityti aparatu DKV BOX. Šis pasiūlymas galioja visoje Prancūzijoje ir suteikia pridėtinės vertės – juo taip pat galima sumokėti už automobilių stovėjimo aikšteles, tunelius Liefkenshouk ir Warnow.

Kita galimybė – OBU įrenginys. Jis leidžia tarptautinėms gabenimų įmonėms atsiskaityti už Prancūzijos, Ispanijos ir Portugalijos kelius. Prietaisas taip pat padeda nustatyti vilkiko buvimo vietą, o duomenys yra perduodami į centrinę sistemą. Elektroninės transakcijų išklotinės palengvina procesus ir leidžia operatyviai atlikti suplanuotus darbus.

Kelių mokesčių sistemos administratoriai įspėja vežėjus, kad naująja tvarka pradėtų domėtis gerokai anksčiau negu ji įsigalios, mat šių formalumų atidėjimas iki paskutinės minutės gali sukelti nemažų nesklandumų transportavimo versle.

Panašūs straipsniai:
Krovinių vežimo į Didžiąją Britaniją ypatumai
Vežėjai laukia rinkos pagyvėjimo
Didžiausios Lietuvos krovinių gabenimo įmonės naudojasi transporto biržomis

Tags: , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Pranešimai/Citatos

Jūsų komentaras