Kiekviena istorija savita, kelias – vienas

Krovinių transportavimas ir transporto biržos

Tarptautiniai pervežimai palyginti su krovinių vežimu šalies viduje – aukštasis pilotažas. Jie suteikia nepalyginti daugiau galimybių, kita vertus, yra susiję su keleriopai didesne rizika. Išvengti rizikos ar ją sumažinti iki minimumo padeda tokie informacinės technologijos produktai, kaip transporto birža. Programa be sienų padeda tarptautinėms įmonėms rasti viena kitą bei užmegzti ryšius, išvaduoja nuo begalės problemų.

Nemažai brandaus amžiaus žmonių tvirtina, kad geriausia yra betarpiškas bendravimas, neva kompiuteriais negalima pasitikėti. Vis dėlto tokie žmonės iš tiesų nepasitiki ne kuo nors kitu, o tik savo jėgomis. Tačiau kai aplinkybės priverčia sėsti prie kompiuterio, paaiškėja, kad tai, kas atrodė super sudėtinga, iš tiesų nesunkiai įveikiama, daro gyvenimą, net ir krovinių transportavimą paprastesnį.

Vieną pažįstamą, tokį užkietėjusį informacinių technologijų priešą, susidraugauti su internetu paskatino sūnus. Prieš trejus metus baigęs transporto vadybos studijas, jis nusprendė įsitraukti į šeimos verslą – tėvas dar nuo sovietinių laikų užsiima krovinių pervežimu. Metai buvo nekokie, smulki tėvo įmonė buvo apverktinos būklės, ties išgyvenimo riba. Krovinių pervežimas Lietuvoje nekėlė optimizmo. Kai kurios įmonės bankrutavo, kitos dėl skolų neteko sunkvežimių, buvo priverstos atleisti dalį vairuotojų. Tėvo partneriu tapęs jaunuolis nebuvo visai „žalias“: atliko praktiką stambiose ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos transporto įmonėse. Vaikinas įgijo reikalingos patirties, susidarė verslo viziją.

„Būtent šiandien, kai daugelis kitų transporto įmonių susvyravo, turime plėstis ir imtis tarptautinių pervežimų“, – jaunuolis įtikinėjo tėvą. Ir papasakojo apie transporto biržą – kokiu principu veikia programa, kiek daug turi vartotojų, kokių suteikia papildomų paslaugų. Visa tai jis žinojo ne iš nuogirdų, o įsitikino pats, atlikdamas praktiką moderniose transporto įmonėse.  Sūnaus argumentai įtikino. Šeimos įmonė pasirinko TimoCom Truck&Cargo®. Pirmą mėnesį transporto biržą išmėgino nemokamai, o tuomet ryžosi tapti nuolatiniais vartotojais. Įmonė tarsi įgijo antrą kvėpavimą, pradėjo augti.

Kiekviena įmonė į transporto biržą ateina su savita savo istorija, tačiau visų tikslas yra vienas – noras efektyviai darbuotis.

Tags: , , , ,

Jūsų komentaras