Didžiausios Lietuvos krovinių gabenimo įmonės naudojasi transporto biržomis

Didžiausios Lietuvos krovinių gabenimo įmonės naudojasi transporto biržomis

Didžiausios Lietuvos krovinių gabenimo įmonės naudojasi transporto biržomis

Pagrindiniai tarptautinių krovinių ir transporto biržų klientai – logistikos įmonės. Net ir patys mažiausi rinkos dalyviai neapsieina be šios paslaugos, mat ji padeda kur kas operatyviau rasti norimų krovinių, transporto arba pasiūlyti savo krovinines transporto priemones. Pastaruoju metu krovinių biržose fiksuojamas naudotojų skaičiaus didėjimas. Prie to prisidėjo ir tai, jog analitikai, apibendrindami praėjusių metų duomenis, akcentuoja, kad sausumos transporto pajamos Lietuvoje pernai augo daugiau kaip 10 proc., jei lygintume su praėjusiais metais.

2012 m. „Verslo žinių“ sudarytame didžiausių transporto įmonių sąraše puikuojasi šios: „Lietuvos geležinkeliai“, „Girteka logistics“, „Small Planet Airlines“ grupė, „DFDS Seaways“, „Vlantana“, „Transekspedicija“. Pastarųjų pardavimo pajamos pernai I-III ketvirtį siekė nuo 204,013 tūkst. iki 1,298, 506 mln. Lt.

Lietuvos įmonės, besinaudojančios transporto biržos TimoCom paslaugomis, akcentuoja operatyvumą, leidžiantį užmegzti ir palaikyti interaktyvius ryšius su užsakovais. Dar vienas privalumas – pasiūlymų gausa ir užtikrinimas, kad nesąžiningi rinkos dalyviai neatsidurtų sistemoje. Operatyvus skolų išieškojimas ir prevencija, modernių technologijų diegimas leidžia sistemos naudotojams sutaupyti laiko ir gauti papildomos grąžos.

 

 

Tags: , , , ,